Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

пʼятниця, 30 жовтня 2009 р.

Обрано нового начального пластуна

КОНФЕРЕНЦІЯ
Українських пластових організацій
(Виборча Комісія Начального Пластуна)
Австралія — Аргентіна — Великобританія — ЗСА — Канада — Німеччина
Польща — Словаччина — Україна
ЗіерЬеп Згузгка, 10801 Вигг Оак Юау, Вигке, УА 22015 ЦЗА-США (703)25A-2027 (sou.h {703}692-1852 (po6.}; (5711484-6463 (nno6.)

26 жовтня 2009 p.
КОМУ: Головам Головної Пластової Булави та Крайовим Пластовим Старшинам (Крайової Пластової Ради України), усім дійсним пластунам
СПРАВА: Вибір Начального Пластуна
Комісія Вибору Начального Пластуна та Головна Пластова Рада мають велику честь і шану повідомити членство Пласту, що виборами які відбулися від 15 липня до ЗО вересня ц.р. вибрано Начальним Пластуном:
Пл. Сен. Кер. Любомира Романкова, СМ
Комісія та ГПРада вітають ново-обраного Начального Пластуна і бажають йому всього щастя та здоров'я на порозі другого сторіччя пластової організації.
Сильно! Красно! Обережно! Бистро!


пл.сен. Степан Л. Шишка, ОХ
Голова Комісії Вибору Начального Пластуна

//зі згодою//
пл.сен. Юрій Слюсарчук, ЧМ Голова Головної Пластової Ради

Немає коментарів: