Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

понеділок, 1 березня 2010 р.

Резолюції 11 з"їзду УПС

1. Розробити програму патріотичного виховання молоді на базі ПЛАСТ-НСОУ. Делегувати КБ УПС пильнувати у КПР питання патріотичного виховання пластової молоді.
2. Рекомендувати Статутовій комісії т.1.3 Статуту Пласту затвердити в редакції Статутової комісії, викладеної у матеріалах з’їзду на стор.30, тобто залишити діючий.
3. 11 КЗ УПС доручає КБ УПС ініціювати роботу щодо детального перегляду роботи сеніорів в осередках і налагодити систему підвищення ступенів в УПС згідно правильника УПС.
4. 11 КЗ УПС звертається до 12 КЗ УПС з проханням зобов’язати крайовий провід Пласту налагодити чіткий облік надходження внесків до краю з регулярним піврічним відкритим звітом.
5. Пластунам-сеніорам рекомендувати долучатися до проведення програм чи відповідних вишколів на тему залучення коштів на потреби Пласту і створення умов для пластового заробітку.
6. Рекомендувати КПР створити «Круг досвіду і поради», що складатиметься з колишніх керівників Пласту, та використовувати його як дорадчий орган.
7. Створити на Пластовому порталі у мережі Інтернет сторінку УПС із можливістю розміщення інформацій і документів, необхідних для роботи осередків праці УПС.
8. Перевірити хід виконання рішень щодо капелянської служби Пласту та потвердити їх актуальність. Координацію роботи покласти на пл. сен. пр. о. О. Воловенка та пл. сен. пр. о. С.Прудка.

Немає коментарів: