Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

субота, 6 березня 2010 р.

Станиця Білгород вшановує пам’ять Романа Шухевича

6 березня 2010 року станиця Білгород провела сходини, присвячені пам’яті Героя України, одного з лідерів українського визвольного руху Романа Шухевича. На жаль у нашому регіоні люди зовсім мало знають про цю сторінку української історії. Радянська пропаганда «спрацювала» тут на всі 100 відсотків, вбивши у голови людей масу дезінформації і приписавши борцям за українську незалежність злочини німецького нацизму та сталінського комунізму.
Роман Шухевич очолював військо, яке виборювало незалежність у себе вдома, і захищало свої родини від репресій сталінського режиму та гітлерівського фашизму. Це військо не нападало на інші держави, на відміну від вищезгаданих.
Але з часом «всё тайное становится явным». Відкриті архіви, свідчення очевидців, масова підтримка місцевим населенням українських повстанців розкривають очі все більшій кількості людства про правду тих страшних часів.
Пластуни подивилися фільм про життя і боротьбу Романа Шухевича, провели гутірку, у ході якої дійшли висновку, що сучасне покоління повинно вшановувати пам'ять героїв, які перемогли у Великій вітчизняній війні фашизм, і не забувати при цьому, що борці за незалежність України внесли у цю перемогу теж немалий вклад. І тим хто ще залишились живими – треба просто зрозуміти один одного і потиснути один одному руку! Врешті-решт, ми живемо у незалежній Україні, про яку мріяв Роман Шухевич і нам не загрожують ані фашизм з його концтаборами, ані комунізм з гулагами!

Пл.сен.пр. Сергій Лєхан

Немає коментарів: