Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

четвер, 24 лютого 2011 р.

СКОБ, подруги й друзі!

У понеділок, 21 лютого 2011 року, в Бабиному Яру, біля пам’ятного хреста загиблим відбулося вшануванню пам᾿яті героїв - членів ОУН, розстріляних німцями: Олени Теліги та її чоловіка Михайла, Івана Рогача та його сестри Ганни (обоє були пластунами!), Оршана-Чемеринського та його дружини Дарії, Івана Ірлявського, Багазія, Гупала, Кошика, Кузьмика та багатьох інших. Участь брали члени Київського Об'єднання українських націоналістів (державників) на чолі з Головою Центрального проводу ОУН (д) другом Павлом Дорожинським (ЛЧ), представники молодіжного крила ОУН (д), а також кілька представників національно-патріотичних організацій та пластуни Станиці Київ: пл.сен. праці Олег Климчук (ЧК), пл.сен. праці Віктор Зражевський (ХМ) та кандидат у прихильники УПС Віталій Хижняк. Загалом близько 30 осіб.
Панахиду відправив настоятель храму Св. Івана Хрестителя отець Павло Стародуб (УПЦ КП).

Відбулося покладання квітів і вінка від ОУН (д) до пам'ятного хреста. Біля символічної могили читалися вірші Олени Теліги та Тараса Шевченка. Не зважаючи на холод і снігову хуртелицю, люди не поспішали швидко відбути цей захід. Закриття завершили живим співом державного гімну України "Ще не вмерла України..."
СКОБ!
Друг ВіЗ

Немає коментарів: