Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

середа, 15 червня 2011 р.

Воєнні лихоліття

Мій дідо був у 1-у Подільськиму полку УГА. Згодом, під кінець 30-тих років, побував у концтаборі «Береза Картузька».
Вуйко Стах був у польській армії і з початком німецько-польської війни повернувся додому, і - як мій тато кепкував над старшим братом - в одних підштаниках. Згодом трагічно загинув.
На початку 40-го року повернувся з карело-фінського фронту вуйко Микола. Після виснажливої праці в каменоломні та незагоєних ран вуйко помер.
Вуйко Влотко вступив в Дивізію Галичина. Згодом провів 25 років на Крайній Півночі.
Усі вищезазначені любили безгранично Україну та підтримували УПА. Більшість хто був в УПА із родини теж послідували на далекі Сибірські простори. Кожна родина має жертв комуністичних режимів
ВИСНОВОК: Теперішні комуністи у владі називають усіх вищезазначених зрадниками. Забуваючи про свої криваві злочини, які значно перевищують злочини фашистів. Надіємось, що колись настане справедливий суд НАРОДІВ і ця комуністична вакханалія закінчиться назавжди.
Друг Тато, ЦМ

Немає коментарів: