Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

субота, 30 січня 2010 р.

Голови комісій 12 КПЗ УПС

До уваги ОП УПС, куренів УПС і самітників
СКОБ!
Дорогі подруги й друзі!
Позаяк у встановлений термін від вас не надійшло жодних пропозицій, Булава КБ УПС бере на свої рамена підготовчу роботу комісій з"їзду й повідомляє список їх Голів:
Номінаційна комісія - пл. сен. пр. Олег Климчук, ЧК. ( , )
Резолюційна комісія - пл.сен. пр. Кость Жук.()
Мандатна комісія - пл. сен.пр. Сергій Прудко, ДК. (prudko@digmir.net)
До зустрічі на з"їзді!

«Легенда про студентське військо» у Білгород-Дністровському

Пластова станиця «Білгород» м.Білгорода-Дністровського провела заняття з гуртками юнаків, присвячене пам’яті Героїв Крут з демонстрацією презентації та документального фільму «Легенда про студентське військо». Юнаки разом з виховниками підготували стенд. Було зроблено саморобні значки, присвячені подвигу української молоді у бою під Крутами, які наші пластуни носитимуть у ці дні. Пластуни сеньори Доценко Сергій, Лєхан Людмила та Сергій, а також кореспондент телебачення «АТВ-плюс « Хмелевська Світлана залучилися до акції одноденного голодування.
Після заняття стенд було вивішено у ЗОШ №3 м.Білгорода-Дністровського. Також на протязі шести уроків з учнями 9-х та 11 класів було проведено бесіди з демонструванням відеоматеріалів. Виявилося, що учні 9-х класів зовсім нічого не знали про бій під Крутами… Учні 11-го класу про цю героїчну подію нашої історії достатньо обізнані.
У суботу , 30 січня, відбулась теренова квест-гра, присвячена 92 річниці бою під Крутами. Пластунам прийшлось нелегко – інтелектуальні елементи гри перетинались з перевіркою фізичної вправності, вмінням стріляти з пневматичної зброї, і головне – знання історії бою під Крутами.
Пл. сен. пр. Сергій Лєхан

Немає коментарів: