Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

понеділок, 4 січня 2010 р.

Резолюції Видавничої комісії

Видавнича Комісія 17-их Зборів КУПО пропонує наступні резолюції:
1. Тому що члени Українського Пласту є розкинені по різних краях і континентах світу, 17-ті Збори КУПО стверджують, що пластова преса та інші сучасні засоби комунікації є необхідні для існування нашої організації, щоб зберегти одність та єдність українського скаутінгу-Пласту.
2. Журнал „Пластовий Шлях” є необхідним для обміну думок серед дорослих членів Пласту у світі. Тому 17-ті Збори КУПО вважають за необхідно продовжити видання „Пластового Шляху” та розглянути можливістиь додаткової появи журналу в електронній формі.


Видавнича Комісія 17-их Зборів КУПО рекомендує:
1. наладнати видавництво друкованих та електронних видань на відповідному рівні для новацтва та юнацтва за матеріальною та редакційною допомогою Головної Пластової Булави.
2. далі вдосконалювати видання журналу „Вогонь Орлиної Ради” та наладнати появу електронних та друкованих матеріалів для виховників УПЮ на зразок „В Дорогу з Юнацтвом” та „ В Дорогу”, та подібних видань, бо стверджує потребу допоміжних матеріалів для виховників УПН та УПЮ.
3. дотримуватися правопису Голоскевича для всіх пластових видань.
4.
Крайовим Проводам видавати інформаційні матеріали для поза-пластового загалу: для української громади, скавтських організацій та інших.
5. Крайовим Проводам виготовити інформативні матеріали для батьків про Пласт для кращого розуміння завдань організації та для залучення дітей до Пласту.
6.
одобрити план праці окремої видавничої комісії 100-ліття Пласту, а саме видати:
а) Історію Пласту – монументальне видання за перших 100 років існування, в українській та англійській мові. Спеціальна видавнича комісія при ГПБ видає історію Пласту в Торонті, пл. Сен. Орест Субтельний редактор, пл. Сен. Орест Джулинський, голова комісії.
б) Книга Альманах про Пласт з численними ілюстраціями і цікавими статтями, спогадами та репортажами з пластування. Ця книга призначена для дорослих пластунів підготовляє подруга Слава Рубель.

в) 100-ліття Пласту для юнацтва написана спеціально для членів УПЮ, із матеріалами для юнацького віку.
г) 100-ліття історії пласту для новацтва - спеціальне ювілейне видання приготоване відповідно для новацького віку.
ґ) Інформативні видання на пластовій мережі про заплановані заходи з нагоди святкування 100-літного ювілею.
д) Філятелістичні видання - пластової марки на державному рівні, рівночасно конверти, картки, поштівки, брошурки, летючки, афіші, оголошення, тощо.

е) Медія – випуски відео й аудіо матеріалів з інформацією про 100-ліття Пласту для масового розповсюдження по телебаченню і радіо.

Склад Комісії

пл. сен. Мирон Бабюк, США – Голова комісії
пл. сен. Марта Гнатів, Канада
пл. сен. Орест Джулинський, Канада
пл. сен. Вячеслав Стебницький, Україна
пл. сен. Ростислав Слабіцький, США


пл. сен. Рома Зубенко, Німеччина
пл. сен. Юрій Леськів, Україна
ст. пл. Наталка Дмитрів, Аргентина
ст. пл. Іван Тарас Дмитрів, Аргентина
пл. сен. Богдана Титла, США
пл. сен. Слава Рубель, США
пл. сен. Софія Геврик, США

Немає коментарів: