Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

понеділок, 4 січня 2010 р.

Резолюції КУПО

РЕЗОЛЮЦІЇ

1. 17-і Збори КУПО доручають Головному Пластовому Проводу переглянути неактивність Словаччини в КУПО і здати звіт на пленумі ГПБ до 1 березня 2010 року.
2. 17-і Збори КУПО постановляють, що Краї зобов’язані включати у своїх звітах якнайточнішу статистику про членство по уладах, і ГПБ зобов’язане готувати загальну таблицю і графік членства по всіх Краях для представлення на Зборах КУПО.
3. 17-і Збори КУПО зобов’язують наступний провід, протягом року, розробити візію розвитку Пласту і плян її втілення, і передати до країв на обговорення.
4. 17-і Збори КУПО постановляють, що крайові пластові організації повинні прикладати зусилля для збільшення чисельності УПН, а ГПБ повинна координувати обмін досвідом та інформацією про успішні акції.
5. 17-і Збори КУПО постановляють, що всі краї, а також всі міжкрайові курені повинні бути задіяні до планування, організації та переведення святкувань до 100-ліття Пласту. Зокрема потрібно посилити зв’язок і співпрацю між Головними Булавами УСП та УПС.
6. 17-і Збори КУПО підтверджують засадничі напрямні другої сесії п’ятого пластового конґресу стосовно співпраці Пласту з українським шкільництвом в Україні і в діяспорі. КУПО наголошує необхідність пластовій молоді поглиблювати знання української мови, культури та історії.
7. 17-і Збори КУПО піддержують створення фонду Начального Пластуна для створення і вдержання мережі пластових архівів.
8. 17-і Збори КУПО доручають Головні Пластові Булаві створити, з нагоди 100-ліття Пласту, і фінансово забезпечити постійний, професійно проваджений Інститут Інформації, Історії та Архіву Пласту (зв’язаного з мережею існуючих професійних українських музеїв та архівів, та зі застосуванням сучасних технологій).

РЕКОМЕНДАЦІЇ

1. 17-і Збори КУПО рекомендують, з метою активізації громадської діяльности старшого пластунства, Головній Пластовій Булаві відновити/запровадити Орден Вічного Вогню в Бронзі (для УСП), який надається крайовим пластовим старшинам на рекомендацію куреннів УСП чи станичних / окружних пластових старшин за визначну діяльність в громаді.
2. 17-і Збори КУПО рекомендують Крайовій пластовій раді України, з нагоди 20-ліття відродження Пласту в Україні, відзначити вихованців Пласту в Україні, котрі здобули заслуженний авторитет у громадському житті України чи місцевої громади і формально увесь цей час були й залишаються дійсними членами Пласту.

Немає коментарів: