Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

понеділок, 4 січня 2010 р.

Резолюції 17-ї Великої ради УПС

Резолюці] 17- ї Великої Ради УПС

1. 17-та Велика Рада УПС доручає Головному Проводові УПС уточнити напрямні та критерії для надання ступеня пластуна сеніора керівництва, щоб процедура була зрозумілішою для крайових булав.

2. 17-та Велика Рада УПС доручає крайовим пластовим проводам упростити адміністративні передумови та процедури при застосуванні вимог правильника УПС при переході зі старшого пластунства до сеніорату, та при відновленні членства в Пласті в сеніорському віці.
3. 17-та Велика Рада УПС підтримує діяльність Музею архіву пластового руху в Україні та закликає крайові організації до тісної співпраці з ним у напрямку збереження пластової історії.
4. 17-та Велика Рада УПС закликає СКУ та крайові громадські централі проголосити 2011-12 рік Роком Пласту, як найстаршої існуючої української молодіжної організації, і заохочує сеніорів огранізувати та брати участь у пластових загодах загальних громадських святкувань.
5. Створити Пластопедію – електронний реєстер усіх пластунів, бувших і сучасних, до якого кожний пластун зможе дописати свій власний пластовий і громадський життєпис. Пластопедію можна буде електронно усучаснювати згідно з життєвими змінами та новими пластовими, громадськими й професійними осягами. Пластопедія була б одночасно світовим адресарем Пласту.

Рекомендації

1. 17-та Велика Рада УПС рекомендує куреням УПС, що мають того ж патрона, що і курені УПЮ по різних краях, налагодити тіснішу співпрацю між такими частинами.
2. 17-та Велика Рада УПС рекомендує:
- Kрайовим пластовим старшинам - щоби кожна з них спонсорувала один проєкт з відбудови Сокола, на посильних умовах.
- Усім існуючим пластовим фундаціям включитися у відбудову Сокола на можливих умовах.
- Усім станицям влаштувати до 100-ліття Пласту імпрезу зі збором коштів для Сокола.
- Усім сеніорам, з нагоди 100-ліття, офірувати $100 на фонд Сокола.
- Усім сеніорським куреням вибрати та матеріяльно підтримати одну з потреб Сокола.

2 коментарі:

Milena Volianska сказав...

Сильно! Красно! Обережно! Бистро!
Хай лунає у світі гучно років триста!

мілена волянська сказав...

Пластопедію у другій редакції створила, переглянути можна тут : https://plastopediya.blogspot.com, бо знання — велика сила !
Сильно ! Красно ! Обережно! Бистро !
Хай Пластопедія тішить допитливих думкою іскристо !