Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

понеділок, 4 січня 2010 р.

Привіти КУПО

ПРИВІТИ КУПО

1. 17-та Конференція Українських Пластових Організацій вітає проводи всіх віросповідань в Україні, українських церков у діаспорі, українські культурні, наукові та громадські організації в Україні та поза нею.
2. 17-та Конференція Українських Пластових Організацій вітає члена куреня УПС “Червона Калина”, Блаженнішого Патріярха Української Греко-Католицької Церкви Любомира Гузара і поручає всіх нас його молитвам.
3. 17-та Конференція Українських Пластових Організацій вітає Почесного Члена Пласту, Президента України Віктора Ющенка.
4. 17-та Конференція Українських Пластових Організацій вітає Начального Пластуна Любомира Романківа, Головну Пластову Раду, Головну Пластову Булаву та всі крайові проводи.
5. 17-та Конференція Українських Пластових Організацій вітає Світову Організацію Скаутського Руху.
6. 17-та Конференція Українських Пластових Організацій вітє Улад Пластунів Новаків і Пластунок Новачок з його 85-літтям і висловлює щире признання всім, хто причетний до його праці: виховникам, проводам, батькам і приятелям.
7. 17-та Конференція Українських Пластових Організацій вітає Улад Пластунів Сеніорів з 80-літтям і схиляє голови в пошані сеніорам за їхню жертовну працю в Україні і в діяспорі, особливо тим, які поклали своє життя в боротьбі за незалежність України.
8. У 80-ліття постання Уладу Пластунів Сеніорів, 17-та Велика Рада УПС вшановує всіх сеніорів у всіх краях, які роблять вагомий внесок у релігійне, національне, військове, культурне, наукове чи громадське життя народу в Україні і в діяспорі.

Немає коментарів: