Інформаційна сторінка

Булави Крайової булавної

Уладу Пластунів Сеніорів Пласту НСОУ

СКОБ!
Дорогі подруги й друзі! Вітаємо вас на інформаційній сторінці Булави Крайової Булавної УПС. Сторінка створена, щоб уладові курені, осередки праці й сеніори самітники мали змогу оперативно отримувати інформацію про життя Уладу й усі актуальні справи. Маємо надію, що завдяки вам, особливо після 11 з`їзду УПС, тут ніколи не бракуватиме цікавої та корисної інформації й наперед щиро дякуємо всім, хто долучиться до наповнення сторінки.

четвер, 14 січня 2010 р.

Вертеп у Білгород-Дністровському

СКОБ друзі!
Пластуни Білгорода-Дністровського цього року, окрім розповсюдження Вифлеємського вогню миру, підготували Різдвяний Вертеп! Дивіться відео місцевої телекомпанії тут:
http://www.youtube.com/watch?v=CzDbKm70Mkc
Телекомпанія АТВ на всі новорічні свята передавала у ефір відео про розповсюдження ВВМ у місті та про різдвяний Вертеп. Планується серія передач про пластовий осередок у нашому місті!
Хотілося б, щоб у рекламі ВВМ надавалася інформація про те, що УПЦ Московського патріархату (а у нас всі Собори і церкви - УПЦ МП) за благословенням владики Агафангела також прийняли ВВМ. Інакше деякі особи починають використовувати ВВМ у своїх політичних "іграх". Наприклад, стаття "ВВМ - чужий вогонь" з порталу "Свободная пресса". Буде дуже прикро, якщо через цих недобрих людей ця чудова акція у наших краях ЗНИКНЕ... Нашими зусиллями наша церква радо прийняла ВВМ, священики розповідають про нас і вогонь. Але я вже мав прикрий випадок, коли мій знайомий прихожанин нашої церкви показав мені статтю у газеті, і відмовився, щоб його фото (про передачу йому ВОГНЮ) було показане по ТВ...
Прошу у рекламі вогню надавати ПОВНУ інформацію. Думаю, що якщо б Ви надали керівництву УПЦ МП інформацію про ВВМ у Росії - то вони б прийняли б його і таких прикрих випадків не було б...

Привітання з Чорного моря!
Станичний ст.Білгород
пл.сен.пр. Сергій Лєхан

р.s. Гроші, зароблені на вертепі, - близько 500 грн. - плануємо витратити на реєстрацію Станиці "Білгород" "ПЛАСТУ" НСОУ як юридичної особи (досі ми були зареєстровані шляхом повідомлення). Цікава річ - перший документ (нотаріально завірену заяву про реєстрацію) ми зробили 6 січня близько 17 години - коли зійшла перша зірка! А перед цим - 4-го та 5-го січня з ранку до вечора з місцевими пластунами розносили ВВМ та показували "Вертеп"!
Думаю - це чудове починання для нашої справи!

Немає коментарів: